szkody górnicze
728-838-858 
szkody górnicze
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Odszkodowanie za szkody górnicze

Bezpłatna konsultacja prawna dla poszkodowanych przez szkody górnicze tel. 728 838 858

Szkoda górnicza, prawnik od szkód górniczych

 

Jak rozpoznać czy mam szkody górnicze?

 

jak rozpoznać czy mam szkodę górniczną

Szkoda górnicza Kancelaria Prawna tel. 728838858

 

Specjaliści od szkód górniczych (tel. 728 838 858) każdego dnia walczą z kopalnią o odszkodowania za szkody górnicze. Kopalnia odmawia uznania odpowiedzialności za szkodę górniczą lub chce wypłacić zaniżone odszkodowanie, a Sąd zasądza wysokie odszkodowanie, dlaczego? Szkoda Górnicza to uszkodzenie budynku lub gruntów wyniku prac kopalni. Zgodnie z ustawą górniczą kopalnia jest zobowiązania aby szkodę górniczą naprawić lub za szkody górnicze wypłacić odszkodowanie w ciągu 30 dni.

 

Kopalnia wypłaciła prawie 200 000zł Państwu P. za szkody górnicze, a ich sąsiad trzeci rok czeka, bo kopalnia obiecała mu, że „lada dzień” otrzyma propozycję ugody. wcześniej czekał na biegłych z kopalni oraz wyszacowanie szkód górniczych. Jak wyliczyć szkody górnicze? Kto może pomóc w stwierdzeniu czy mam szkody górnicze? Specjalista o szkód górniczych – jak obliczyć szkody górnicze?

 

Każde nie naturalne pęknięcia budynku, pochylenie domu (przechylenie budynku), spękania ścian w rejonie prac kopani zapewne są szkodami górniczymi. Aby to stwierdzić można wynająć inżyniera z zakresu budownictwa, geologi górniczej i biegłego z zakresu kosztów budowy nieruchomości. Jednak po co? Za specjalistów od szkód górniczych trzeba „słono zapłacić”. Fachowa opinia kosztuje około 4000 do 5000zł, a i tak Sąd ją uzna za prywatną. Podobnie jak opinię sporządzoną przez specjalistów wysłanych do Was przez kopalnię.

 

Wycena szkody górniczej

 

wycena szkoda górnicza

Kancelaria szkoda górnicza tel 728838858

 

Państwo P.  uzyskali godziwe odszkodowanie za szkody kopalni, bo nie dali się zwieść kopalni i za pośrednictwem Kancelarii Prawnej specjalizującej się w szkodach górniczych wnieśli pozew do Sądu. Zamiast czekać 3 lata na niegodziwą ugodę uzyskali odszkodowanie wypłacone w terminie 7 dni od orzeczenia sądowego. Za Adwokata z Kancelarii Prawnej 24h zapłacili 2500zł i 0zł kosztów procesu oraz 0zł za opinię niezależnego biegłego sądowego. Problem szkoda górnicza? Jak wycenić szkody górnicze? A skąd wiesz kiedy kopalnia wypłaci Ci zaniżone odszkodowanie? Szkody górnicze należy wycenić tuż przed ich naprawą (chociaż w przypadku zasądzonego odszkodowania nie musisz ich naprawiać, to Twoje pieniądze). Przecież materiały budowlane podobnie jak robocizna z dnia nadzień są droższe!

 

Specjalista od szkód górniczych – kancelaria prawna od szkód górniczych:

tel. 728 838 858

 

Bezpłatna konsultacja prawna w sprawie „szkoda górnicza” na całym śląsku najlepszych adwokatów od odszkodowań za szkody górnicze

 

Szkoda górnicza, prawnik od szkód górniczych

Szkoda górnicza Rybnik i Ornontowice prawnik od szkód górniczych. Jak rozpoznać czy mam szkody górnicze w domu?

Specjaliści od szkód górniczych z Bytomia, a odszkodowania za szkody górnicze w Jastrzębiu. Kopalnia Budryk odmawia uznania odpowiedzialności za szkodę. Węglokoks chce wypłacić zaniżone odszkodowanie,a moje szkoda Górnicze.. Uszkodzenie budynku gospodarczego, uszkodzenie domu po wstrząsach – za szkodę górniczą proponują… Czy ja mam szkody górnicze? Dobry specjalista o szkód górniczych i jak wyliczyć szkody górnicze?

Spękania budynku, przechył domu i odchył budynku. Spękania ścian w pokoju; mieszkam w rejonie prac kopani, nie chcą zając się szkodami górniczymi. Gdzie mam szukać specjalistów od szkód górniczych. Sprawiedliwa wycena szkód górniczych i jednorazowe odszkodowanie za szkody kopalni. Kancelaria specjalizującej się w szkodach górniczych oraz kiedy kopalnia wypłaci mi odszkodowanie.