szkody górnicze
728-838-858 
szkody górnicze
biuro@kancelariaprawna24h.pl

Odszkodowanie za szkody górnicze

Bezpłatna konsultacja prawna dla poszkodowanych przez szkody górnicze tel. 728 838 858

Szkody górnicze specjaliści

Specjaliści od szkód górniczych, najlepsi prawnicy od odszkodowań za szkody górnicze.

 

 

zgłoszenie szkód górniczychWieloletnie doświadczenie w dochodzeniu roszczeń związanych z szkodami górniczymi Kancelaria Prawna tel. 728 838 858. Wygrywamy trudne procesy i uzyskujemy najwyższe odszkodowania. Konsultacje prawne w sprawach szkód górniczych są bezpłatne. Sprawy o odszkodowanie za szkody górnicze są prowadzone przez adwokatów specjalizujących się w prawie górniczym. Kancelaria mieści się w Katowicach i Gliwicach, a reprezentujemy klientów z całego województwa Śląskiego.

 

 

Szkody górnicze wniosek – nie wiesz jak zgłosić szkody górnicze? Interesuje Cię naprawa szkód górniczych? Chcesz odszkodowanie od kopalni? Prawnik od szkód górniczych – interesuje Cię kompleksowa obsługa adwokacka?

 

Jesteśmy kancelaria prawną, zwaną przez wielu kancelarią od szkód górniczych. Zajmujemy się dochodzeniem roszczeń związanych z szkodami górniczymi, w tym:

 

  •  odszkodowań za szkody górnicze na budynkach, do których zaliczają się pochyły budynków, popękane stropy lub ściany, zalane piwnice, samoczynnie otwierające się drzwi i okien;
  •  odszkodowań za szkody górnicze na gruntach takie jak deformacja i niecki;
  •  odszkodowań za szkody górnicze na polach, np. plony nie rosną wysoko lub teren jest zbyt wilgotny;
  •  zwrotu kosztów zabezpieczeń budynku przed szkodami górniczymi w sytuacji gdy budynek, który wzniosłeś, nie jest jeszcze zabezpieczony, a projektowana jest eksploatacja górnicza.

 

Od lat pomagamy poszkodowanym przez kopalnie wywalczyć odszkodowania pieniężne na remont. W wielu przypadkach nasi klienci otrzymują bardzo wysokie jednorazowe odszkodowanie za dom, w którym nie można mieszkać przez szkody górnicze. Jeśli kopalnia proponuje Ci ugodę to skonsultuj się z nami. Wniosek naprawy szkód górniczych powinien zostać rozpatrzony w ciągu trzydziestu dni. Kopalnia powinna w ciągu miesiąca wypłacić Ci odszkodowanie za szkody górnicze.

​Kancelaria Prawna 24h pomorze Ci złożyć wniosek i uzyskać niezbędnej ekspertyzy budowlane wykazującej wszystkie szkody. Nasi prawnicy prowadzą sprawy od początku do końca bez marnowania czasu klienta. Klient decyduje, ale to my wykonujemy całą pracę za poszkodowanego.

Prawnik od szkód górniczych tel. 728 838 858

 

Odszkodowania za szkody górnicze na budynkach: spękane ściany przez szkody górnicze; pochył budynku przez szkody górnicze; uszkodzony komin przez szkody górnicze; uszkodzona elewacja przez działalność kopalni; uszkodzone ogrodzenie przez szkody górnicze; hala się wali przez szkodę górnicze; szkody górnicze w firmie; firma zajmująca się szkodami górniczymi.

 

 

prawnic szkód górniczych

Szkody górnicze porady tel. 728 838 858

„W moim domu pękają ściany przez kopalnie”; „Przez kopalnie komin mi się sypie”; „Po wstrząsach budynek się pochyla”; „kopalnia odmówiła naprawy szkód górniczych”; „kopalnia odmawia wypłaty odszkodowania”
– Szkody górnicze pomoc prawna tel. 728 838 858.